Objednávky nad 500 Kč  bez doprava zdarma !!!   Objednávky nad 500 Kč  bez doprava zdarma !!!  Objednávky nad 500 Kč  bez doprava zdarma !!! 

Domů / Novinky / Covid - 19
Výrobci

Covid - 19

Covid - 19 - Profi Perma | Cosmetic e-shop    Přijali jsme veškerá opatření k omezení šíření Koronaviru.

Milí zákazníci,

i když situace v posledních dnech není pro mnohé z nás jednoduchá, rádi bychom Vás informovali, že jsme s Vámi. Expedice vašich zásilek není aktuálními událostmi ovlivněna. 
V celém našem provozu společnosti jsme zavedli hygienická a preventivní opatření, které mají za cíl ochránit zdraví našich zaměstnanců a současně eliminovat riziko přenosu jakékoliv infekce. Všechna tato opatření jsme zaváděli včas, pečlivě a v souladu s nařízeními vlády České republiky. 
 
V kategorii Hygiena/Sanita jsme pro vás aktuálně připravili základní produkty ochrany zdraví, jako roušky a sanitární dezinfekci k ošetření ploch a rukou. 
 
Vzhledem k hlášeným omezením dopravců doporučujeme využít možnosti platby on-line kartou v rámci procesu zadání objednávky.
 
Pro jakékoliv dotazy, můžete využít naši emailovou adresu prodej@profiperma.cz nebo telefonický kontakt +420 770 622 757, rádi Vám na Vaše dotazy odpovíme.
 
Jsme tu s vámi a držíme palce
 
Váš Profi Perma tým