Objednávky nad 500 Kč  bez doprava zdarma !!!   Objednávky nad 500 Kč  bez doprava zdarma !!!  Objednávky nad 500 Kč  bez doprava zdarma !!! 

Domů / Dodací a platební podmínky
Výrobci

Dodací a platební podmínky

Dodací lhůty

Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a je uvedena u každého zboží. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce.

Poštovné a balné

Poštovné je účtováno dle typu převzetí zboží takto:

  • Dopravní službou PPL (doručení do druhého pracovního dne ode dne expedice) – v případě hodnoty objednávky do 500 Kč, bude Vaše cena za dopravu 79 Kč.
  • Dopravní službou PPL (doručení do druhého pracovního dne ode dne expedice) – v případě hodnoty objednávky od 500 Kč, bude Vaše cena za dopravu 0 Kč, tzv. DOPRAVA ZDARMA.

S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu).

Způsob platby

  • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel při převzetí včetně ceny za dobírku, která činí 17 Kč.
  • Bankovním převodem - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce u (jméno Vašeho bankovního ústavů). Číslo účtu je 2500524045/2010 (český). Jako variabilní symbol použijte číslo Vaší objednávky. Jakmile budou peníze připsány na náš běžný účet, zásilku obratem posíláme.
  • On-line platba kartou přes platební bránu ComGate;
  • On-line platba bankovním převodem přes platební bránu ComGate.

 

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

On-line platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

On-line platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obchodního zákoníku, resp. § 601 obchodního zákoníku.

 

Na jakékoliv dotazy ohledně dodacích a platebních podmínek Vám rádi odpovíme.

                                          Expediční tým Profi Perma