Objednávky nad 500 Kč  bez doprava zdarma !!!   Objednávky nad 500 Kč  bez doprava zdarma !!!  Objednávky nad 500 Kč  bez doprava zdarma !!! 

Domů / Novinky / Letní novinky
Výrobci

Letní novinky

Letní novinky - Profi Perma | Cosmetic e-shop    Žhavé letní novinky jsou právě tady. Podívejte se na produkty, které jsou přímo stvořeny na léto.

ŽHAVÉ LETNÍ NOVINKY 2020

 

 

Připravila jsme si pro Vás čtyři žhavé novinky, které doporučujeme jako skvělou péči na léto. Nějaká inspirace se vždy hodí, nemyslíte? Tak mrkněte, všechny produkty jsou dostupné na našem e-shopu, po kliku na obrázek budete automaticky přesměrováni na daný produkt. Všechny produkty jsou vyrobeny ve Francii.

 

 

Collections Nature Sun Shower Shampoo 300 ml – šampón pro vlasy a tělo, který jemně čistí a vyživuje vlasy i pokožku těla po slunění, koupání v bazénu i moři, odstraní také chlór, sůl a použité ochranné Sun prostředky. Vlasový a sprchový šampón obsahuje 97 % přírodních složek a má recyklovatelný obal, který je složený z 50 % recyklovaného materiálu.

 

 

 

 

Collections Nature Sun Beautifyng Cream 100 ml – reparační krém bez oplachu, který dodává vlasům výživu, jemnost, pružnost a lesk, jemně čistí a vyživuje vlasy i pokožku těla po slunění, koupání v bazénu i moři. Reparační krém obsahuje 98 % přírodních složek a má recyklovatelný obal, který je složený z 50 % recyklovaného materiálu. Aplikuje se po umytí Sun vlasovým a sprchovým šampónem.

 

 

 

 

Solaris Blond Care Shampoo 250 ml – krémový šampón, speciálně určený pro blond vlasy, odbarvované a melírované, vyživuje vlasy a dodává jim lesk. Pomocí kokosového oleje navrací vlasům pružnost a hydrataci, regeneruje do hloubky a navíc úžasně voní.

 

 

 

 

Solaris Blond Care Thermo Spray 150 ml – ochranný sprej, který chrání blond vlasy před poškozením ze slunění a žehlení. Sprej s kokosovým olejem chrání vlasy při žehlení, ale i před škodlivými UV slunečními paprsky a navíc úžasně voní.

 

 

 

 

with love EUGENE PERMA 

Výhradní distributor značky Eugene Perma Paris Professionnel je pro Českou republiku společnost Profi Perma s.r.o.