Objednávky nad 500 Kč  bez doprava zdarma !!!   Objednávky nad 500 Kč  bez doprava zdarma !!!  Objednávky nad 500 Kč  bez doprava zdarma !!! 

Domů / Novinky / Trendy a novinky 2020
Výrobci

Trendy a novinky 2020

Trendy a novinky 2020 - Profi Perma | Cosmetic e-shop    Nechte se inspirovat novými letními trendy a novinky pro letošní rok 2020.

TRENDY A NOVINKY 2020

TRENDY

1) Summer Look

Pro letošní léto roku 2020 přetrvává hra světla, která je přizpůsobena tvaru obličeje, základní barvě a délce vlasů. Cílem této techniky je poskytnout sluneční efekt bez vytváření výrazných přechodů, stupňovat tónování vlasů patinou. Přirozené odstíny může velmi zvýraznit a tmavší odstíny zesvětlí do světlé zlatobéžové nebo teplé béžové. Podívejte se na úžasnou proměnu s produkty od Eugena Perma - barva Carmen, Solaris P7, OXYCREM 20 Volumes a Carmen 9 Volumes.

2) Color´Centric

Rychlá technika, která postupně prosvětluje kontury obličeje. Carmen vždy poskytuje odbornou, na míru šitou službu: Carmen + Carmen Creative Color je zárukou personalizovaného, intenzivního a prosvětleného zbarvení. Podívejte se na další skvělou proměru s produkty od Eugena Perma: barva Carmen, OXYCREM 20 Volumes, OXYCREM 10 Volumes a Equivital.

 

NOVINKY

Protože blond vlasy vyžadují doma pravidelnou údržbu, vytvořili jsme specifickou péči Solaris Blond Boost, pro teplé nebo studené blond vlasy, melírované nebo vybledlé. Produkty obsahují více než 95 % ingrediencí přírodního původu a jsou obohaceny o kokosový olej. Dejte vitalitu své blond barvě a neutralizujte nevzhledné odrosty! Chcete-li udržet svůj blond účes perfektní, doporučujeme produkty HOME CARE Solaris Blond Care & Blond Boost.

 

with love EUGENE PERMA