NutraBrow Eyebrow Shape&Color LIGHT 4ml

Kód: NB5008
Neohodnoceno
740 Kč 611,57 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
13.6.2024

NutraBrow Eyebrow Shape&Color LIGHT - gelová kontura obočí světlá

Kontura a barva v jednom nástroji – pro dokonalý styl obočí: NUTRABROW tvar a výplň obočí

Tvar a výplň Nutrabrow Eyebrow dodává obočí dokonalý styl - pro větší hustotu a kontury! Bledé chloupky se barevně osvěží, partie s řídkým ochlupením se opticky vyrovnají. S LIGHT vždy získáte ten správný styling obočí pro blond, světle červené a světle hnědé vlasy.

  • Vhodné pro typy se středními  a světlými odstíny vlasů
  • Přesná aplikace pomocí aplikátoru
  • Gel na kontury obočí a jemný tón v jednom produktu
  • Opticky zhutňuje a vyrovnává přechody mezi jednotlivými chloupky
  • Zkrotí nepoddajné chloupky
  • Péče a hydratace pro obočí
  • Odolný proti rozetření a rozmazání

použití: gelová barvící kontura na obočí je opatřena silikonovým aplikátorem s nímž se vám podaří vytvořit dokonale upravené a vyplněné obočí. Před první aplikací stiskněte několikrát, abyste docílili vytlačení obsahu až na aplikátor. Nanášejte ve směru růstu chloupků, netlačte a na vytvořené obočí ihned po aplikaci nesahejte, abyste zabránili jeho rozmazání. Po krátké chvíli je gelová konzistence již pevná a odolná proti rozetření.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

NUTRACOSMETIC znamená efektní kosmetiku v high-end sektoru – vyvinutou v Německu. Díky našim inovativním funkčním složkám jsme od roku 2007 úspěšní na mezinárodním trhu s našimi séry na řasy a obočí. Hlavními hráči jsou zde bioaktivní peptidy, které ve spojení s cennými sekundárními rostlinnými látkami (např. z červeného jetele a klíčků fazolí mungo) mají viditelné a často dlouhodobé účinky. Nutra peptidy jsou charakterizovány jako oligopeptidy s krátkými molekulárními řetězci. Obzvláště účinně se tak vstřebávají do metabolismu vlasového kořínku. V NUTRABROW 2.0 funguje přírodní eikosanoid 'Black Sea Rod Oil'. Získává se udržitelným způsobem z druhu černého korálu.

JEDNODUCHÁ A ÚČINNÁ - APLIKACE NUTRABROW EYEBROW ENHANCER

Růstová fáze obočí je delší než u řas. Ale při každodenním používání můžete dosáhnout viditelných výsledků již po 8-12 týdnech. Nejlepší je používat večer na vyčištěnou pleť. Stačí množství, které se na aplikátor při vytažení nalepí. Jednoduše naneste na požadované oblasti obočí a nechte působit do pokožky bez tření. Upozornění: Pokud dojde k podráždění a přetrvává i po ukončení používání, vyhledejte lékaře.

TVAR A VÝPLŇ OBOČÍ – OPTICKY VYPLNÍ A JEMNĚ ZABARVÍ V JEDNOM KROKU!

NUTRABROW Tvar a výplň obočí zvýrazňuje stávající chloupky obočí a vizuálně vyplňuje oblasti s malým chloupkem. Se dvěma barevnými variantami LIGHT a DARK dosáhnete přirozeného a harmonického vzhledu obočí se světlejšími i tmavšími barvami vlasů.

KVALITA AŽ DO POSLEDNÍ KAPKY: PROCES IDROSOL

Za IDROSOLem stojí technologie HYDRO-SOLUBILIZACE. Při běžné emulgaci se jednotlivé složky po krátké době rozdělí na fáze o různých koncentracích. S procesem IDROSOL je obsah séra na řasy trvale a stabilně homogenně promíchán - pro konstantní koncentraci cenných složek - od první do poslední kapky séra!

Doplňkové parametry

Kategorie: NutraBrow
Hmotnost: 0.028 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: