Nutrakiss Lip Plumper CLASSIC 5ml

Kód: NK3010
Neohodnoceno
493 Kč 407,44 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Nutrakiss Lip Plumper CLASSIC - fluid na rty s velkolepým objemovým efektem - transparentní

Skutečný objem pro vaše rty ! Niacin je také známý jako vitamín B3 nebo kyselina nikotinová. Má antioxidační a buněčně regenerační účinek. V NUTRAKISS Lip Plumper rozvíjí kromě ochranných a pečujících vlastností také své vazodilatační vlastnosti. Zajistí, aby se rty více prokrvily a staly se tak opravdu kypřejšími a plnějšími. Nejde tedy o optický, ale o fyzikální efekt. Jakmile ucítíte mravenčení, tento objemový efekt nastoupí a NUTRAKISS Lip Plumper funguje! NUTRACOSMETIC – kosmetické koncepty MADE IN GERMANY. Stále více vyrábíme udržitelným způsobem, který šetří zdroje. Naše výrobky jsou zpracovávány a plněny v Německu. Většina našich dodavatelů je již certifikována jako „Ecofriendly“.

NUTRAKISS Lip Plumper – fluid na rty s velkolepým objemovým efektem

  • Niacin (vitamín B3) má vazodilatační účinek
  • Rty se stanou kypřejší, hladší a lépe prokrvené
  • Nutra-Peptide stimuluje produkci důležitých hráčů v kožní matrici (např. kolagen a kyselina hyaluronová)
  • K dispozici také ve studených barvách Plum (švestka), Red (červená ) nebo Nude (pudrová)

použití: transparentní - čirý fluid nanášejte na suché, nenalíčené rty pomocí aplikátoru s pěnovým zakončením. Aplikace je jednoduchá, jako když nanášíte např. lesk na rty. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

NUTRAKISS Lip Plumper - dodává rtům smyslnou plnost - a intenzivní barvu

NUTRAKISS Lip Plumper zvýrazní vaše rty cenným niacinem ze skupiny vitamínů B. Díky vazodilatačním vlastnostem se rty více prokrví a zvětší objem a zároveň vypadají hladší. Barevné varianty jsou podobně krycí a intenzivní, jako matná rtěnka. Pokud požadujete lesklý povrch, lze NUTRAKISS Lip Plumper použít také jako základ pro transparentní lesk na rty.

Kvalita až do poslední kapky: PROCES IDROSOL

Za IDROSOLem stojí technologie HYDRO-SOLUBILIZACE. Při běžné emulgaci se jednotlivé složky po krátké době rozdělí na fáze o různých koncentracích. S procesem IDROSOL je obsah séra na řasy trvale a stabilně homogenně promíchán - pro konstantní koncentraci cenných složek - od první do poslední kapky séra!

Doplňkové parametry

Kategorie: NutraKiss
Hmotnost: 0.032 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: