Nutralash Eyeliner with Eyelash Formula BLUE 1,5ml

Kód: NL5021
Neohodnoceno
987 Kč 815,70 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
13.6.2024

Nutralash Eyeliner with Eyelash Formula BLUE - oční linky s Eyelash složením - mořsky modrá

Funkční oční linky s patentovaným složením Eyelash pro posílení růstu a objemu řas . V jednom kroku líčí oční víčka a zároveň přináší výživu a podporu růstu kořínkům řas. 

 Oční linky NUTRALASH pro nejintenzivnější barevný vzhled - s plusem pro vaše řasy
✔ Obsahuje vzorec Nutra peptidu podporující růst
✔ S každou aplikací se stimuluje růst řas
✔ Dostupné v černé, stříbrné, zelené, hnědé a modré barvě
✔ Stabilní, dlouhotrvající textura, odolná proti rozetření a rozmazání

použití: používejte pro líčení očí, tak jako běžné oční linky. Pro dokonalou linku je vhodné prstem lehce přidržet vnější koutek vrchního víčka
a štětečkem nanést rovnoměrnou linku

Detailní informace

Detailní popis produktu

OČNÍ LINKY OBSAHUJÍ FUNKČNÍ PATENTOVANOU TECHNOLOGII EYELASH - VYVINUTO PROFESIONÁLY

NUTRACOSMETIC znamená efektní kosmetiku v high-end sektoru – vyvinutou v Německu. Díky našim inovativním funkčním složkám jsme od roku 2007 úspěšní na mezinárodním trhu s našimi séry na řasy a obočí. Hlavními hráči jsou zde bioaktivní peptidy, které ve spojení s cennými sekundárními rostlinnými látkami (např. z červeného jetele a klíčků fazolí mungo) mají viditelné a často dlouhodobé účinky. Nutra peptidy jsou charakterizovány jako oligopeptidy s krátkými molekulárními řetězci. Obzvláště účinně se tak vstřebávají do metabolismu vlasového kořínku. NUTRALASH ADVANCED obsahuje synteticky optimalizovaný eikosanoid, který dokáže prodloužit růstovou fázi řasy a stimulovat spící folikuly k nové aktivitě. 

JEDNODUCHÁ A ÚČINNÁ  APLIKACE 

Jediná aplikace denně stačí k dosažení viditelných výsledků po 3-6 týdnech.  Množství, které se při vytažení na aplikátor nalepí, vystačí na jednu aplikaci. Jednoduše naneste oční linku jednoho až dvou milimetrů ke kořínkům vlasů horní linie řas a nechte působit bez tření. Upozornění: Pokud dojde k podráždění a přetrvává i po ukončení používání, vyhledejte lékaře.

Oční linky s nutra peptidem stimulujícím růst! Peptidy plní velké množství fyziologických funkcí. Některé mohou působit jako hormony, jiné působí protizánětlivě. 
Díky své krátké molekulární struktuře se naše peptidy obzvláště snadno používají. NUTRACOSMETIC – kosmetické koncepty MADE IN GERMANY.
Stále více vyrábíme udržitelným způsobem, který šetří zdroje. Naše výrobky jsou zpracovávány a plněny v Německu. Většina našich dodavatelů je již certifikována
jako „Ecofriendly“.

Doplňkové parametry

Kategorie: NutraLash
Hmotnost: 0.028 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: