CEHKO S.O.S

Historie značky C:EHKO rodinného koncernu Ewald sahá do roku 1940, kdy pradědeček současných majitelů vyvinul vlasové tonikum z ručně sbíraných bylin, květů a listů z durynských luk a lesů. Od tohoto začátku ušla společnost dlouhou cestu vývoje a rozšiřování portfolia až do dnešních dní. Ve vlastním výrobním závodě německém Nahetal – Waldau nyní produkuje kompletní kadeřnický sortiment, počínaje vlasovými barvami, péčí a konče stylingem. Spolehlivosti německé kvality této značky každodenně využívá zhruba 2700 kadeřnických salonů, ve více jak 30 zemích světa..
C:EHKO CARE se zaměřují na péči a ochranu široké škály typů a struktur vlasů. Ty se skládají z BASICS LINE a na jejím základě PROF LINE pro speciální vlasové potřeby. Ať už suché, nepoddajné, poškozené nebo úplně normální – C:EHKO miluje každý vlas. Více informací o produktech zde
Řada S.O.S /více info a produkty zde/ z kolekce C:EHKO PROF LINE je optimální péče o zesvětlené, odbarvené, trvalené či kudrnaté vlasy. O vlasy, které prošly náročnou chemickou úpravou nebo jejichž přirozená struktura vyžaduje hloubkovou výživu a hydrataci. Okamžitá péče s optimálním vyhlazením zdrsněné kutikuly vlasu, kterou pomáhají zacelit. Zkrátka péče o všechny vlasy, které volají o pomoc…S.O.S. Výsledkem jsou vlasy vyživené, hebké a pružné. Díky kondicionéru také lesklé a dobře upravitelné.
Řada S.O.S obsahuje výtažky z Aloe Vera, které hloubkově hydratují vlasové vlákno a vlasy jsou díky nim mnohem pružnější a méně se lámou. Výživu pak zajišťují pšeničné proteiny, které nejen zacelují poškozených povrch vlasu, ale působí nutričně i na vlasový kořínek a vlasovou pokožku. V kondicionéru obsažený mandlový protein navíc zajištuje úžasně lesklý a zdravý vzhled vašich vlasů.